ACO Therm Lichtschacht Compleetset 1000x600x400 mm Berijdbaar PKW Maaswijdte 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206727 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm Lichtschacht Compleetset 1000x600x400 mm Berijdbaar PKW Maaswijdte 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkoker zorgt voor verbeterde lichtcondities in kelderruimten. Voor een eenvoudige, bestrijdbare standaardmontage zijn een lichtkoker, een maasrooster maaswijdte 30/10 en een bevestigingsset noodzakelijk. Dit alles is inbegrepen in het ACO Therm compleet-set tegen een voordelig tarief met snelle levertijd. De lichtkoker met afmetingen 100x60x40 cm is vormvast, bestrijdbaar, robuust en universeel inzetbaar. Bovendien is het glasvezelverstevigde polypropyleen sneeuwwit voor maximale lichtreflectie. Het heeft ook het voordeel dat de lichtkoker gemakkelijk schoon te maken is en garandeert een lange levensduur. ACO heeft het lichaam voor een vereenvoudigde montage voorzien van vier boorgaten. Deze garanderen eenvoudige bevestiging op alle wandtypes.
Het voor de afdekking benodigde maasrooster is eveneens inbegrepen in de levering. Het is vervaardigd uit gegalvaniseerd staal met een maaswijdte 30/10 mm. Het voorkomt dat grof vuil in de gemonteerde lichtkoker kan binnendringen. Het inbegrepen ACO montagekit bestaat uit passende pluggen en een ketting voor het inlaten en bevestigen van het rooster en vereenvoudigt de installatie. De inbegrepen roosterbeveiliging beschermt betrouwbaar tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderlichtkokercompleet-sets kunnen naargelang behoefte en bouwkundige vereisten worden aangevuld met het veelzijdige accessoires, dat apart via de accessoirelijst kan worden gekozen. Zo kan bijvoorbeeld met de lichtschachtsluiting de afwateringopening worden afgesloten, en met de verhogingselementen kunnen hoogtecompensaties worden aangebracht met Profix, de terugslagklep en de montagerailset kan deze zelfs onder waterdruk waterdicht worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypes
- hoog zelfregeinigingseffect
- maximale stabiliteit door ribbeling en glasvezelverstevinging
- Lichtkoker 100% recycleerbaar
- sneeuwwitte binnenoppervlak
- Afwateringopening op het laagste punt
- Bestrijdbaar
- met het passende accessoires waterdicht monteerbaar
De lichtschachtdiepte wordt gekozen volgens de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominaalmaat (B x H x D) |
Lichtschacht werkelijke maat (B x H x D) |
|---|---|
| 1000 x 600 x 400 | 1120 x 666 x 429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 20,73 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012370 |
| Art.-Nr.: | 100206727 |
| EAN: | 4002626356130 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Maasrooster 30/10 mm Rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage