ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 1250x1000x400 mm PKW berijdbaar Maas 30/10 mm
incl. rooster en bevestigingsset, Art.-Nr.: 100206733 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm Lichtschacht Compleet-set 1250x1000x400 mm PKW berijdbaar Maas 30/10 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het auto-berijdbare lichtschacht compleet-set tegen voordelige prijs bestaat uit een lichtkoker, maasrooster 30/10 en een bevestigingsset. Het voldoet aan alle eisen die aan een standaard lichtschacht worden gesteld.
Het wit-glanzende kunststof huisje zorgt voor maximale lichtreflectie en dus voor voldoende lichtinval. Bovendien is het vanwege zijn ribstructuur en glasvezelversterking zeer vormsafe, wat ook voor de montage erg voordelig is. De grote lichtschacht met de afmetingen 125x100x40 cm kan op alle wandtypen worden gemonteerd. ACO heeft de lichtschacht al voorzien van vier boorgaten voor standaard bevestiging voor snelle en eenvoudige montage.
Als afsluiting op de lichtschacht om hem tegen grof vallend vuil te beschermen, wordt het auto-berijdbare rooster uit gegalvaniseerd maasrooster 30/10 mm ingelegd. De eenvoudige montage gebeurt met de eveneens in de levering inbegrepen montagesets, die uit passende pluggen en een ketting bestaan om het rooster in te laten en vast te zetten. De inbegrepen rosterophefsicherung beschermt tegen inbraak en diefstal.
Alle ACO Therm kelderIichtschacht compleet-sets kunnen naar behoefte en bouwvoorschriften aangevuld worden met het veelvoudige toebehoren dat apart via de accessoireslijst kan worden geselecteerd. Zo kan bijv. met de lichtschachtafsluitklep de afwateropening gesloten worden, en met de verhogingselementen hoogtecorrecties worden uitgevoerd, met Profix, de terugslagklep en de montagerailset kan deze zelfs waterdicht onder druk worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- Maximale stabiliteit door ribstructuur en glasvezelversterking
- Auto-berijdbaar
- Lichtschachtlichaam 100% recycleerbaar
- Glanzend witte binnenoppervlakte
- Hoog zelfreiniging effect
- Met het passende toebehoren waterdicht onder druk te bevestigen
- Afwateropening op het diepste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand naar de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale afmeting (B x H x D) mm |
Lichtschacht werkelijke afmeting (B x H x D) mm |
|---|---|
| 1250 x 1000 x 400 | 1430 x 1074 x 429 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Compleet-set |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Afdekking | Maasrooster 30/10 mm |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 33,43 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012458 |
| Art.-Nr.: | 100206733 |
| EAN: | 4002626359070 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Lichtkoker
- Gaasrooster 30/10 mm rooster
- Bevestigingsset voor standaardmontage