ACO Therm lichtkoker 1000x1300x600 mm
hoog zelfzuiveringseffect, beloopbaar, Art.-Nr.: 100127217 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtkoker 1000x1300x600 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Wanneer de licht- en luchttoestand van dieper gelegen ramen moet worden verbeterd, wordt een lichtschacht ingezet. De ACO Therm lichtschacht van robuust polypropyleen, die zowel beloopbaar als berrijdbaar gemonteerd kan worden, kan bovendien op alle wandtypen worden bevestigd. Door zijn ribbenstructuur en glasvezelversterking is hij zowel bij de afhandeling als na de montage uiterst vormstabiel.
Maar niet alleen het materiaal is bepalend bij de keuze van een lichtschacht. Dankzij de vier boorgaten in het lichaam en de naar beneden lopende langssleuven is de lichtschacht niet alleen gemakkelijk te monteren, maar kan ook achteraf in hoogte tot 120 mm worden ingesteld.
De ACO Therm kellerlichtschacht kan overeenkomstig de bouwkundige vereisten worden aangevuld met de veelzijdige accessoires, die afzonderlijk via de accessoirelijst kunnen worden gekozen. Zo kunnen bijvoorbeeld met de lichtschachtafsluiter de afwateingsopeningen worden gesloten, en met de opvullingselementen kunnen hoogteverschillen worden opgeheven. Het kan ook met de bijbehorende accessoires waterdicht onder druk worden gemonteerd. Hiervoor zijn slechts de ACO terugslagklep, de montagegeleiderset en Profix nodig. De roosterbeveiliging beschermt tegen inbraak en diefstal. Met de keuze van de juiste afdekkingsrooster wordt de lichtschacht onmiddellijk berrijdbaar.
- Montage op alle wandtypen
- hoogste stabiliteit door ribbenstructuur en glasvezelversterking
- beloopbaar in alle uitvoeringen
- lichtschachtlichaam 100% recycleerbaar
- witglanzend binnenoppervlak
- hoog zelfschoonmakingseffect
- afwateingsopening op het diepste punt
De lichtschachtdiepte wordt gekozen overeenkomstig de afstand van de wand tot de lichtschacht.
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1000x1300x600 | 1164x1363x630 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 1300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 15,29 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2012684 |
| Art.-Nr.: | 100127217 |
| EAN: | 4002626676467 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Therm lichtkoker 1000x1300x600 mm