ACO Therm lichtkoker 1000x1000x600 mm
Zeer witte binnenzijde, Hoog zelfzuiveringseffect, Materiaal: GVK, Art.-Nr.: 100127209a Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm lichtkoker 1000x1000x600 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtschacht voorziet kelderruimten van voldoende licht en lucht en verhoogt zo het wooncomfort. Het lichtschachtlichaam van ACO is vormvast, robuust, universeel inzetbaar en garandeert een lange levensduur. Voor een maximale lichtreflectie is het lichaam gemaakt van wit polypropyleen. Bovendien heeft het een hoog zelfzuiveringseffect.
Het lichaam is al voorzien van vier voorgeboorde boorgaten en kan dankzij de naar beneden verlopende langssleuven tot 120 mm in hoogte traploos worden ingesteld.
De lichtschacht beschikt over een afvoer opening voor het afvoeren van regenwater op het diepste punt. Opvoerstukken mogelijk maken een individuele hoogteanpassing. Vaste en in hoogte verstelbare elementen kunnen zelfs zonder problemen met elkaar worden gecombineerd. Alle ACO Therm lichtschachten kunnen naar behoefte en bouwkundige vereiste worden aangevuld met veel toebehorende onderdelen, die afzonderlijk via de toebehoorlijst kunnen worden gekozen. De begaanbare lichtschacht wordt zonder rooster geleverd. Een extra roosterhefbeveiliging beschermt betrouwbaar tegen inbraak en diefstal. Met het toebehorende onderdeel voor waterdrukdicht monteren kan de lichtschacht waterdrukdicht worden gemonteerd.
- Montage op alle wandtypen
- maximale stabiliteit door verstijving en glasvezelversterking
- Afvoer opening op het diepste punt
- hoog zelfzuiveringseffect
- wit binnenoppervlak
- 100% recycleerbaar
- begaanbaar
| Lichtschacht nominale maat (BxHxD) mm |
Lichtschacht werkelijke maat (BxHxD) mm |
|---|---|
| 1000x1000x600 | 1164x1063x630 |
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Lichtkoker |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1000 mm |
| hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100127209a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Therm lichtkoker 1000x1000x600 mm