ACO Self Schlitzrahmen Staal verzinkt
passend bij Eurolineringoot en Hexaline 2.0, verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100063439a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
ACO Self Schlitzrahmen Staal verzinkt Online kopen tegen een voordelige prijs
Zet accenten met het ACO Self Schlitzrahmen uit gegalvaniseerd staal design. De 10 mm smalle afvoer opening en een schlitzenhoogte van 105 mm zorgen ervoor dat de afvoergoot praktisch onzichtbaar in de vloer verdwijnt.
Hij is geschikt voor autoverkeer en dus staan uw ontwerpwensen voor uw erf-, terras- of garageoprit praktisch niets meer in de weg.
Voor een optimale reiniging van deze design afvoergoot van ACO raden wij u aan om een revisie-element in te bouwen. Dit kan gemakkelijk met de ook bestelbare roosterhaken worden uitgehaald.
Het ACO Self Schlitzrahmen kan zowel met de ACO Self Eurolinerinne en de ACO Self Hexalinerinne 2.0 worden gecombineerd.
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self, ACO Self Euroline, ACO Self Hexaline 2.0 |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to) |
| Type | Afdekking |
| Materiaal | Verzinkte staal |
| hoogte | 105 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 0,5 m, 0,85 m, 1 m |
| Gewicht | 0,70 |
|
Maatvoeringstekening 1
Maatvoeringstekening 2 Maatvoeringstekening 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100063439a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Self Schlitzrahmen Staal verzinkt