ACO Self Längsstabrost Intercept gietijzer
500 mm lang, voor lijnafwatering, Art.-Nr.: 100288568 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
ACO Self Längsstabrost Intercept gietijzer Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Self Längsstabrost Intercept uit gietijzer wordt gebruikt voor een lengterichting verlopende afwatering in erfopritten, terrassen, garages of parkeerplaatsen. Het rooster is zeer weersbestendig. De praktische langsgroeven zorgen voor weinig vuilvangst en leiden regenwater perfect af.
Verdere voordelen:- Duurzaam en robuust
- Eenvoudig schoon te maken
- Classificatie B125 alleen geldig in combinatie met Euroline
De gietijzeren roosters worden geleverd met een zwarte coating om roestplekken op aangrenzende oppervlakken tijdens de opslag te voorkomen.
Let op:
Op gietijzer vormt zich onder natuurlijke externe invloeden een dektlaag uit ijzeroxiden (roest). De roosters worden in de loop der tijd roestbruin en blijven niet zwart.
Deze oppervlakkige corrosie is normaal. De gietijzeren onderdelen roesten nooit helemaal door.
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | B 125 (12,5 to) |
| Type | Afdekkingsrooster, Enkelelement |
| Materiaal | Gietijzer |
| hoogte | 24 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | 3,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2034373 |
| Art.-Nr.: | 100288568 |
| EAN: | 4002626818096 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Self Längsstabrost Intercept gietijzer