ACO Self Euroline 2.0 Opvangkast voor lijnafwatering
Rinnlichaam uit polymerbeton met geïntegreerde slibeimer voor comfortabele reiniging, 500 mm lengte, Art.-Nr.: 100456601a Beschrijving
Productinformatie
ACO Self Euroline 2.0 Opvangkast voor lijnafwatering Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Self Euroline 2.0 inloopaanzuigkast voor lijnafwatering is de optimale keuze wanneer het gaat om betrouwbare afwatering in uw woon- of bedrijfsgebied. De inloopaanzuigkast beschikt over een rinnlichaam van hoogwaardig polybetonbeton, dat niet alleen duurzaam is, maar ook uiterst weerbestendig. De V-doorsnede van de inloopaanzuigkast maakt een efficiënte afvoer van water mogelijk. Door de vrije rinnendoorsnede wordt een optimale watervoering gegarandeerd, waardoor de afwateringsefficaciteit wordt gemaximaliseerd. De schroefloze rasterarreterie maakt installatie en onderhoud eenvoudig en tijdbesparend. U heeft ook de mogelijkheid om de inloopaanzuigkast optioneel met gietijzeren rooster of gegalvaniseerd stalen kanaalplaat te kiezen.
Productvoordelen:- Rinnlichaam van polybetonbeton
- Met V-doorsnede
- Vrije rinnendoorsnede
- Schroefloze rasterarreterie
- Afdichtbaar volgens DIN EN 1433
- Afvoeropening DN 110 horizontaal
- Opties gietijzeren rooster en zonder afdekkingsrooster: klasse max. B125
- Optie gegalvaniseerd stalen kanaalplaat: klasse max. auto-berijdbaar
- Maat inloopopeningvering (breedte): 12 mm
- Niet geschikt voor de Euroline 60 vlakgoot
Opmerkingen: Het product voldoet aan de Bouwproductenverordening (CE). Bij combinatie van goot en rooster bepaalt het product met de lagere belastbaarheid de maximale klasse in de toepassingsklasse van het rinnlichaam met auto-berijdbaar.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self Euroline 2.0 |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | B 125 (12,5 to) |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| Toepassingsgebied | Terras, Garage |
| Nominale diameter | DN 110 |
| hoogte | 104 mm, 300 mm, 303 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456601a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- 1 Infiltratiekolk met geïntegreerde slibeimer