ACO Self Afdekkingsrooster Voronoi Gusseisen
500 mm lang, voor lijnafwatering, Art.-Nr.: 100288569 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
ACO Self Afdekkingsrooster Voronoi Gusseisen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Aco Self Euroline Voronoi afkekkingsrooster uit gietijzer overtuigt niet alleen door zijn moderne uitstraling. De waterafvoer verloopt betrouwbaar via 10 mm brede sleuven aan elke zijde. Het is vanwege het robuuste materiaal bijzonder duurzaam en weerstandsbestendig.
De gietijzeren roosters worden ter voorkoming van roestplekken op aangrenzende oppervlakken tijdens de opslag met een zwarte coating geleverd.
Let alstublieft op:
Op gietijzer vormt zich onder natuurlijke externe invloeden een deklaag van ijzeroxiden (roest). Dit betekent dat de roosters na verloop van tijd roestbruin worden en niet zwart blijven. Deze oppervlakkige corrosie is normaal. Maar de gietijzeren onderdelen zullen nooit helemaal doorroesten.
- Duurzaam en zeer weerstandsbestendig
- Eenvoudig schoon te maken
- Berijdbaar met personenauto
- Classificatie B125 alleen geldig in combinatie met Euroline
- Antislipoppervlaktextuur
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | B 125 (12,5 to) |
| Type | Afdekkingsrooster, Enkelelement |
| Materiaal | Gietijzer |
| hoogte | 27 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | 3,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2034371 |
| Art.-Nr.: | 100288569 |
| EAN: | 4002626818072 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Self Afdekkingsrooster Voronoi Gusseisen