ACO houten terrassgoot Profiline Roestvrijstaal
Gutsbreedte: 130mm, vaste bouwhoogte: 20mm, Art.-Nr.: 100063476a Beschrijving
Productinformatie
ACO houten terrassgoot Profiline Roestvrijstaal Online kopen tegen een voordelige prijs
ACO Profiline werd ontwikkeld om aan de bijzondere eisen van de afwatering van platdakconstructies te voldoen. Immers, vooral vlonders en balkons worden sterk belast door sneeuwophoping, sneeuwbrij en ijs. Het deurgebied ondervindt vooral temperatuurschommelingen, die tot belemmering van de afvoer van smeltwater leiden.
De 20 mm hoge en 130 mm brede, hoogwaardige roestvrijstalen houten terrassenrinne biedt uitkomst. Deze is geschikt voor de realisatie van drempelvrije deurconstructies, is rolstoeltoegankelijk en begaanbaar. Deze wordt snel en gemakkelijk via de groef- en valverbinding in uw houten terrasplank ingebouwd. De verschillende, eveneens uit roestvrij staal bestaande roosters, worden eenvoudig in de afvoergoot gelegd. De roosters kunt u via het toebehoren kiezen; deze zijn in 2 lengtes passend bij de goot beschikbaar.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Profiline |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, geschikt voor rolstoel |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Staal |
| Toepassingsgebied | drempelloos |
| hoogte | 20 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 500 mm, 1000 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100063476a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO houten terrassgoot Profiline Roestvrijstaal