ACO Compleet-Set Euroline 2.0
Personaliseer uw afwateringssysteem met onze configurator, Art.-Nr.: 100411525a Beschrijving
1 / 9
Productinformatie
Beschrijving
ACO Compleet-Set Euroline 2.0 Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ACO Komplett Set Euroline 2.0 voldoet aan alle vereisten om alle oppervlakken rond het huis af te wateren en overtuigt met de hoge kwaliteit en het hoogwaardige design.
Voordelen in een oogopslag:
- Afwateringsgoot elementen van polymerbeton
- verschillende systeemopstellingen mogelijk
- vorstbestendig
- licht gewicht met hoge sterkte
- Glad oppervlak voor hoge afvoersnelheid en reinigingsgemak
- V-profiel voor veilige afvoering ook van kleine waterhoeveelheden
- Schroefloze roosterbevestiging
- Klasse van het rinnlichaam max. B125
- Begaanbaar voor personenauto's
Het ACO Komplett Set Euroline 2.0 bestaat uit:
- Euroline 2.0 afwateringsgoten
- Euroline 2.0 afwateringsgoten naar keuze met afvoer, putput of aansluiting
- Kanaalrooster, mazenrooster of gietijzeren rooster
- Euroline 2.0 kopwand, kopwand met aansluiting
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Draagvermogen | berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Type | Afvoer, Compleet-set, Putput, Aansluiting |
| Materiaal | Staal, Gietijzer |
| hoogte | 97 mm, 300 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm, 7000 mm, 8000 mm, 9000 mm, 10000 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| Art.-Nr.: | 100411525a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Compleet-Set Euroline 2.0